Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma; Tıkanmaların en sık yaşandığı hatlardır, kanalizasyon boruları. Ortak kullanılan bir hat olduğundan kontrol etmek zordur. Uyarılar da genelde bir işe yaramaz.

BİNA ATIK SU GİDER KUYUSU YAPIMI

Binaların, sitelerin, müstakil evlerin, villaların, işyerlerinin, kamu kurumlarının kanalizasyon gideri bağlantısı yapma, yenileme, onarma, tamiri, tadilatı işlerini yapıyoruz.

BINA ETRAFI DRENAJ YAPIMI

Drenaj temellerde, konutları yüzeysel ve yeraltı sularının yol açacağı zararlardan korunmak amacı ile yapılan su ve nem yalıtımı yapabilen özel bir uzmanlık işidir.

ROBOTLA GİDER AÇMA

Yeşilyurt inşaat Altyapı siz değerli müşterilerine özel robotlar ve profesyonel kadrosuyla İstanbul Avrupa Yakasında tıkanıklık problemlerinize kırmadan dökmeden ekstra masraf çıkarmadan zahmetsiz, hızlı ve güvenli çözümler sunar .

PİMAŞ TESİSAT VE NOKTA TESPİTİ

Su kaçaklarını vereceğimiz bilgilerle anlamak artık zor değil. Evinizde su kaçak olup olmadığını nasıl anlarsınız bu yazımızda sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğiz.

PİMAŞ GÖRÜNTÜLEME

Pimaş tesisat görüntüleme ve nokta tespi ile Acil tesisatçı gereken durumlarda günün her saati firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

KANALİZASYON KAZI ÇALIŞMASI

Kanalizasyon kazı çalışması. Kanalizasyon, Logar, Bina bağlantıları, baca bağlantıları, temiz ve atık su gider hattı yapımı ve arızaları garantili olarak alanında uzman kadrosuyla itinalı bir şekilde yapılır